AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş Kimdir, Kaç Yaşında? Selman Altaş Nereli?

AK Parti Teşkilat Başkanlığından yapılan açıklamada Ordu İl Başkanı Halit Tomak görevden alındı ve yerine Selman Altaş atandı. Yapılan açıklamanın ardından vatandaşlar tarafından Selman Altaş ismi gündeme geldi. Selman Altaş ismi arama motorlarında araştırılmaya başlandı ve Selman Altaş’ın hayatı merak konusu oldu. İşte Selman Altaş’ın hayatına ilişkin merak edilen sorular ve yanıtları…

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine sayılı günler kala parti teşkilatlarında değişiklikler yaşanmaya devam ediyor.

Bu değişikliklerden birisi de Ordu AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin’in görevden alınarak yerine Selman Altaş’ın getirilmesi oldu.

Selman Altaş Kimdir?

Selman Altaş Orduludur. 1985’te Ordu’da dünyaya gelen Selman Altaş üniversite eğitimine kadar olan eğitimlerini Ordu ilinde tamamladı. Ordu Üniversitesi Deniz Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini ise Ordu Üniversitesi Deniz Bilimleri Fakültesi’nden tamamladı. Selman Altaş evlidir ve 1 çocuk babasıdır.

Selman Altaş Kariyeri

İş insanı olan Selman Altaş, Altaş Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Üyesidir. Aynı zamanda Namık Altaş Koleji’nde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. AK Parti Ordu İl Başkanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir