Büyükşehir’in sokak şenlikleriyle doyasıya eğlence

Büyükşehir, “Bizim Sokakta Şenlik Var” etkinlikleriyle çocuklarla buluşuyor. Çocuklar birbirinden güzel oyunlarla gönüllerince eğleniyor 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, sosyal projelerle vatandaşların hayatına neşe ve eğlence katmaya devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir, düzenlendiği “Bizim Sokakta Şenlik Var” etkinlikleriyle çocukları doyasıya eğlendiriyor. Çocukların eğlencesine aileler de ortak oluyor.

ÇOCUKLAR İÇİN HER ŞEY VAR

Büyükşehir Belediyesi’nin kentin farklı noktalarında çocuklarla buluştuğu etkinlikler devam ediyor. En son İzmit Doğu Kışla Parkı, İzmit Akçakoca/Tarih Koridoru, Kartepe Dumlupınar Açık Hava Sinema Alanında yapılan etkinliklerde çocuklar, sahne şovları, oyun grupları, yüz boyama ve birçok etkinlikle tatilin ve yazın tadını çıkardı. Etkinlik boyunca çocuklara patlamış mısır ve pamuk şeker ikram edildi. Çocuklar alanda gönüllerince eğlenirken aileler de bu mutluluğa eşlik etti.

PALYACO VE SİHİR OYUNLARI

Çocuklara etkinlik boyunca animatörler ve palyaçolar eşlik etti. Çocuklar palyaçolar ile dans ederek oyunlar oynadı. Programın devamında sihirbaz Sabu, çeşitli gösterilerle çocukların ilgi odağı oldu. Çocuklar, Büyükşehir’in şenlikleriyle güzel bir gün geçirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir