Yılmaz Morgül: Dubaili sevgilim ile kutsal bir ilişkim var!

Yılmaz Morgül’ün uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören annesi Fatma Morgül, yılbaşı gecesinde vefat etmişti. Acı haberi sosyal medyadan duyuran ünlü şarkıcı, annesiyle fotoğrafını paylaşmış ve; “Annemi, canımı, bebeğimi, her şeyimi kaybettim. Anneciğim mekanın cennet olsun. Allah rahmet eylesin” notunu düşmüştü.

AŞK İTİRAFI GÜNDEM OLDU

59 yaşındaki Yılmaz Morgül, yaşadığı zor günlerin ardından geçtiğimiz gün ‘2. Sayfa’ programına katıldı. Programda, Dubai’de iki yıldır aşk yaşadığı biri olduğunu itiraf eden şarkıcı, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

“CİDDİ BİR PLATFORMDA TANIŞTIK”

Sunucuların aşk hayatıyla ilgili soruları üzerine, “Saklayacağım bir şey yok. İki yıldır böyle bir arkadaşlığım var. Bakıp hemen aşık oldum, sonra ertesi gün başkasına aşık oldum olayı değil bu” ifadelerini kullanan ünlü isim, şöyle devam etti:

Ciddi bir platformda tanıştık. Ben Dubai’ye konsere gittim, bir düğün için. Oradaki özel villalarında şarkı söyledim. Öyle tanıştık biz. İki yıldır da arkadaşım benim. Çok etkiledi beni sahnedeyken. Bir hayat enerjisi geliyor bana bahsederken. Anlaşıyoruz, ben onun dilini öğreniyorum; o bizim dilimizi öğreniyor.

“KISMET HER ŞEY”

Sunuculardan birinin, “Hanımefendi geldi mi buraya?” sorusuna yanıt veren Morgül; “Geldi, bizimkiler tanıştılar. Kısmet her şey. Onlar çok iyi bir aile, özel jetleri var. Yakın arkadaşlarımı götürdüm oraya birkaç kere” diye konuştu.

“AİLESİ BENİ ÇOK SEVİYOR”

“Gideceğin zaman hanımefendi sana jetini mi yolluyor?” sorusu üzerine şarkıcı; “Ailesi beni çok seviyor, ‘Senin gibi insanlar çok azaldı’ diyorlar bana. Anlaşıyoruz, güzel gidiyor ama kutsal bir arkadaşlık” dedi ve şu ifadeleri kullandı:

Günümüz ilişkileri gibi ‘hadi tanıştık, gidelim tatile’ falan yok.

“NEDEN DÜŞÜNMEYEYİM?”

Yöneltilen, “Evlenmeyi düşünüyor musun?” sorusuna da içtenlikle yanıt veren Yılmaz Morgül, “Neden düşünmeyeyim? Neden olmasın? Bu bir kısmet; her an, her şey olabilir hayatımızda” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir