Kıvanç Tatlıtuğ’un ‘Ajaba’ Programında Giydiği İşlemeli Gömleğin Fiyatı ‘Olur O Kadar’ Dedirtti

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u 13 yıl sonra buluşturan İstanbul İçin Son Çağrı filmi seyirciyle buluştu. Filmin ardından meşhur ikiliyi birçok yapımda gördük. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un konuk olduğu ‘Ajaba’ programı da bunlardan bir tanesi oldu. 

Tatlıtuğ’un bu programda giydiği siyah işlemeli gömleğin fiyatı da ortaya çıktı. ??

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un 13 yıl aradan sonra buluştuğu İstanbul İçin Son Çağrı bir süredir gündemimizden düşmüyor.

Nasıl düşsün ki efendim? Akıllarımıza Behlül ve Bihter olarak kazınan bu ikonik çiftimizi ne zamandır tekrar bir arada görmeyi bekliyorduk. Netflix’in yeniden buluşturduğu Tatlıtuğ ve Saat de bir süredir gündemimizden düşmedi haliyle.

Film sayesinde bu ikonik ikiliyi birçok programda da konuk olarak görme fırsatı elde ettik.

Binlerce kişinin partner olarak oldukça yakıştırdığı ünlü isimler, film sonrasında birçok programda konuk oldu. Her birinde de farklı kombinlerle gördük kendilerini.

Kombinlerde ayrı ayrı şıklığı yakalayan isimlerin uyumları da gözlerimize bayram ettirdi desek yeridir.

Konuk oldukları programlarda giydikleri kıyafetler bir yana, filmde de oldukça şık tasarımlar gördük.

Beren Saat’in modelden çok daha iyi taşıdığı bu elbise de New York sokaklarında ışıl ışıl gezdiği elbise de birçok kişi tarafından beğenildi.

Gelin şimdi de Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un konuk olduğu Ajaba programındaki kıyafetlere bir bakalım!

Beren Saat’in kırmızılar içerisindeki duru güzelliğini de Kıvanç Tatlıtuğ’un tasarım gömleği içerisinde pırıl pırıl parlamasını da ayrı ayrı konuşabiliriz. Pek tabii ikilinin uyumu da cabası!

Peki Kıvanç Tatlıtuğ’un özellikle evlilikle ilgili söyledikleriyle dikkat çektiği bu programda giydiği gömleğin fiyatı ne kadar dersiniz?

Sosyal medyada ‘kim nereden giymiş?’ adlı hesabın paylaşımına göre, görmüş olduğunuz bu gömleğin markası ‘dsquared2.’ Gömleğin fiyatı ise 777 dolar, yani yaklaşık 22 bin TL.

Bu gömleği en iyi taşıyabilecek kişinin Kıvanç Tatlıtuğ olduğundan ise hiç şüphemiz yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir