Oyuncu mu Oluyor? Şarkıcı Hadise’nin Televizyon Dünyasına Adım Atacağı İddia Edildi

Müzik dünyasını sallayan şarkılarla gönülleri fetheden isimlerden biri olan Hadise magazin dünyasının gözde isimlerinden. Sadece konserleri değil özel hayatıyla da dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Hadise’nin farklı bir sektöre adım atacağı haberi merak uyandırdı. 

Hadi detayları görelim…

Hadise ‘Aşk Kaç Beden Giyer?’, ‘Prenses’, ‘Küçük Bir Yol’ gibi birçok şarkısıyla müzik listelerinin sevilen isimlerinden biri.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sıkça gündem olan ünlü şarkıcı aşk hayatıyla da konuşuluyor biliyorsunuz ki.

2022 yılının nisan ayında ünlü iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşkını nikahla taçlandıran Hadise Çırağan Sarayı’nda evlenmesinin ardından geçen beş ay sonra boşanma kararı almıştı.

Konserlerine yoğun ilginin gösterildiği Hadise sahne kıyafetleri, dansları ile zaman zaman belli bir kesim tarafından ağır eleştirilerin hedefi de oluyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni şarkısı “Sevmiyo”nun klibi nedeniyle bir kez daha tepkilerin odağı olan ünlü şarkıcının “İlk aşkım” açıklaması da kafalarda soru işareti oluşturmuştu.

Müzik sektöründe yükselişini sürdüren Hadise hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Takvim’in haberine göre; Hadise, müzik dünyasının ardından şimdi de televizyon dünyasına adım atıyor.

Hadise’nin bir yapım firması ile anlaşmaya vardığı, aynı zamanda hem müzikal tiyatro hem de film anlaşması imzaladığı öne sürüldü.

Sizce Hadise nasıl bir oyuncu olurdu? Ünlü şarkıcı bir dizi ya da film kadrosunda görmek ister miydiniz?

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir