Priscilla Presley, Elvis Presley’den sonra neden evlenmediğini açıkladı

Rock müziğin efsanevi sesi, ABD’li şarkıcı Elvis Presley, 1977’de 42 yaşındayken hayatını kaybetmişti. Doktorlar, “Rock’n Roll Kralı”nın kullandığı reçeteli ilaçlara bağımlılıktan kaynaklanan kalp krizinden öldüğünü söylemişti.

Priscilla Presley, 1987’de Marco Garibaldi ile Navarone Garibaldi adında bir erkek çocuk sahibi olmuştu. İkili, 2006’da birlikteliklerini sonlandırmıştı.

KIZI DA HAYATINI KAYBETTİ

Priscilla Presley’nin kızı Lisa Presley, 12 Ocak 2023’te hayata veda etmişti. Lisa Presley’nin, yıllar önce geçirdiği kilo verme ameliyatına bağlı zamanla gelişen yaradan dolayı ince bağırsak tıkanıklığı sebebiyle vefat ettiği belirtilmişti.

FİLMLE GÜNDEMDE

Şarkıcı Elvis Presley ile 1967 ile 1973 yılları arasında evli kalan oyuncu Priscilla Presley şu sıralar adını taşıyan Sofia Coppola imzalı ‘Priscilla’ filmiyle gündemde. Filmin yapımcılığını üstlenen Priscilla Presley, 1977’de 42 yaşında hayatını kaybeden Elvis Presley ile ayrıldıktan sonra neden tekrar evlenmediğini açıkladı.

“BUNU KALDIRABİLECEĞİMİ DÜŞÜNMÜYORDUM”

Elvis Presley yaşadığı müddetçe yeniden evlenmeme yemini ettiği iddia edilen Priscilla Presley, söylentileri doğruladı. People’a konuşan 78 yaşındaki Presley, “Bunu kaldırabileceğini düşünmüyordum” dedi.

“KİMSE ONUN GİBİ OLAMAZDI”

Priscilla Presley, “Dürüst olmak gerekirse, Elvis’ten sonra kimseyle evlenmek istemedim. Öyle bir arzum yoktu. Kimse onun gibi olamazdı” ifadelerini kullandı.

“BİRAZ SUÇLULUK HİSSEDİYORDU”

Neden yalnızca bir çocukları olduğu sorusuna da cevap veren Priscilla Presley, “Elvis çok meşguldü. Lisa küçükken onun yanında olamadığı için de biraz suçluluk hissediyordu” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir