Sosyete dedikodusu: Ali Koç boşanıyor

Son dönemlerde aralarının bozuk olduğu ve hatta boşanacakları iddia edilen Ali Koç ve Nevbahar Koç çiftiyle ilgili Sabah Gazetesinden Bülent Cankurt bir yazı kaleme aldı.

KOÇ ÇİFTİ BOŞANIYOR MU

Cankurt’un yazısı şöyle:

“Sosyetedeki dedikoducular, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile Nevbahar Koç’un evliliğini yine dillerine dolamış durumdalar! Her iki-üç yılda bir, birileri “Boşanıyorlar” diye ortaya bir bomba bırakıyor! Zaten sonu da gelmiyor.

Son günlerde yine sosyete kulislerinde kulaktan kulağa Koç çiftinin boşanacağı konuşulmaya başlandı. Nevbahar Hanım, tek başına Paris’e gitti ve yaklaşık bir haftadır orada. Herhalde dedikodu bu yüzden çıktı ama Nevbahar Hanım zaten uzun süredir, eşinin yoğunluğundan dolayı genelde tek başına geziyor.

Gerçi, aileye yakın bir kaynaktan öğrendim ki, bu sıralar araları biraz limoniymiş. Sebebi de Fenerbahçe’ymiş. Nevbahar Hanım, Ali Koç’un, işinden arta kalan bütün zamanını Fenerbahçe’ye ayırmasından ve kendisini ihmal etmesinden rahatsızmış. Ali Koç, eşinin gönlünü almasını bilir, buradan dedikoduculara bir malzeme çıkmaz, benden söylemesi…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir